Házhoz mentünk
2016. július 18-22.
Bolyai Nyári Akadémia
Csíkszereda
Előadó: Róka András, Turányi Tamás
2016. május 18.
Látványos kémiai kísérletek - rendhagyó kémiaóra
László Gyula Gimnázium, Budapest
Előadó: Zsély István Gyula, Zsélyné Ujvári Mária
2016. május 25.
Pí-víz és más csodaszerek a kémia szemszögéből
Arany János Gimnázium, Berettyóújfalu
Előadó: Riedel Miklós
2016. május 11.
100 éve halt meg Görgei - konferencia
Nemzeti Közszolgálati Egyetem
Előadó: Riedel Miklós
2015. november 11.
A Fény Nemzetközi Éve - "Fényforrások a petróleumlámpától a LED-ig a kémikus szemével"
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium
Előadó: Riedel Miklós
2015. október 10.
Kémiai kísérletek a múzeumban
Tiszazugi Földrajzi Könyvtár
Előadók: Róka András
Katolikus Pedagógiai Szervezési
és Továbbképzési Intézet
Az elektrokémiai áramforrások és a fenntartható fejlődés: Li-elemek, Tüzelőanyag-cellák, Hidrogéngazdaság
Budapest, 2015. október 7.
Előadó: Inzelt György
2015. április 10-12.
23. BOLYAI NYÁRI AKADÉMIA – 2015
Csíkszereda, 2015. július 12. - 18.
Előadók: Róka András, Riedel Miklós, Turányi Tamás
2015. április 10-12.
IX. KÉMIKUS DIÁKSZIMPÓZIUM
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium
Zsűritag: Riedel Miklós, előadó: Róka András
2015. április 1.
"Fényforrások a petróleumlámpától a LED-ig, a kémikus szemével"
Előadás a Fény Nemzetközi Éve alkalmából
Budapest, ELTE Apáczai Gyakorló Gimnázium
előadó: Riedel Miklós
2014. szeptember 30.
Szerencs, Bocskai Instván Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola
előadó: Inzelt György
2014. március 14.
Budapest, ELTE Apáczai Gyakorló Gimnázium
előadó: Riedel Miklós
2014. március 8.
Budapest, Eötvös József Gimnázium
előadó: Rózsahegyi Márta
2014. február 22.
Pestszentlőrinc – Pestszentimrei Felnőttek Gimnáziuma és Továbbképző Központja
előadó: Róka András
2014. január 13.
Budapest, Baár–Madas Református Gimnázium
előadó: Zsély István Gyula
2013. november 11.
Balassagyarmat, Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakképző Iskola
előadó: Róka András
2013. október 26.
Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
előadó: Riedel Miklós
2013. nyári előadások
Újvidék, Apáczai Nyári Akadémia
Kecskemét, Messzehangzó Alapítvány
Csíkszereda, Bolyai Nyári Akadémia
előadó: Róka András
2013. április 22.
Dunakeszi, Széchenyi István Általános Iskola
előadó: Perényi Katalin
2013. március 27.
Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium
előadó: Lajgút Győző
2013. március 26.
Szécsény, II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
előadó: Lajgút Győző
2013. március 22-24.
Zenta, V. Kárpátmedencei Kémia Tábor, Vajdaság, Szerbia
előadó: Riedel Miklós
2013. március 22.
Babits Mihály Gimnázium
előadók: Barkács Katalin, Jalsovszky István
2013. március 11-12.
Kolozsvár, Babes-Bolyai Tudományegyetem
előadó: Róka András
2013. március 7.
kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium
előadó: Róka András
2013. február 22.
balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium
előadó: Lajgút Győző
2013. február 11.
Baár–Madas Református Gimnázium
előadó: Róka András
2013. február 1.
Pápai Református Kollégium Gimnáziuma
előadó: Riedel Miklós
2013. február 1.
Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
előadó: Tóth Gergely
2013. január 17.
bonyhádi Petőfi Sándor
Evangélikus Gimnázium
előadó: Inzelt György
2013. január 15.
egri Dobó István Gimnázium
előadó: Szalay Péter
2012. december 21.
Bolyai Önképző Műhely
előadó: Perczel András
házigazda: Juhász András
2012. december 11.
egri Dobó István Gimnázium
előadó: Perczel András
2012. december 10.
Baár–Madas Református Gimnázium
előadó: Zsély István
2012. december 3.
Petrik Lajos Vegyipari Szakközépiskola
előadó: Szepes László
2012. november 19.
Szent László Gimnázium Természettudományos Önképzőköre
előadó: Túri László
2012. november 15.
bonyhádi Petőfi Sándor
Evangélikus Gimnázium
előadó: Róka András
2012. november 10.
Nagy László Általános Iskola és Gimnázium
előadók: Hudecz Ferenc és Perényi Katalin
2012. november 8.
balassagyarmati Szent Imre Keresztény Általános Iskola és Gimnázium
előadó: Róka András
2012. október 27.
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
előadó: Wajand Judit
2012. október 27.
Veres Pálné Gimnázium
előadók: Hudecz Ferenc, Stumphauser Tímea, Turányi Tamás
2012. október 18.
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola
előadó: Salma Imre
2012. július 19-20.
Bolyai Nyári Akadémia, Csíkszereda, Erdély, Románia
előadók: Riedel Miklós, Róka András, Salma Imre
2012. július 16-17.
Apáczai Nyári Akadémia, Újvidék, Vajdaság, Szerbia
előadó: Riedel Miklós
2012. június 13.
dorogi Zsigmondy Vilmos Gimnazium es Informatikai SZKI
előadó: Tóth Gergely
2012. május 25.
gödöllői Török Ignácz Gimnázium
előadók: Rózsahegyi Márta és Wajand Judit
2012. május 22.
Jedlik Ányos Gimnázium
előadó: Tóth Gergely
2012. május 2.
Napraforgó óvoda
előadó: Wajand Judit
2012. április 16.
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda Általános Iskola és Gimnázium
előadó: Turányi Tamás
az OTP Fáy András Alapítvány támogatásával
2012. április 16.
Németh László Gimnázium
előadó: Mihucz Viktor
2012. április 14.
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma
előadó: Szalay Luca
az OTP Fáy András Alapítvány támogatásával
2012. április 4.
kecskeméti Lestár Péter Egységes Középiskola
előadó: Szalay Roland
2012. március 29.
veszprémi Vetési Albert Gimnázium
előadó: Jalsovszky István
2012. március 28.
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma
előadó: Róka András
2012. március 28.
Kiskunhalasi Református Kollégium Ökumenikus Óvodája
előadó: Róka András
2012. március 23-25.
IV. Kárpát-medencei Kémia Tábor, Zenta (Vajdaság, Szerbia)
előadó: Riedel Miklós
2012. március 24.
Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ
előadó: Szalay Luca
2012. március 24. az OTP Fáy András Alapítvány támogatásával
Budai Középiskola
előadó: Wajand Judit
2012. március 23.
csurgói Csokonai Református Gimnázium
előadó: Perczel András
2012. február 24.
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
előadó: Róka András
2012. február 22.
szegedi Deák Ferenc Gimnázium
előadó: Daru János
2012. február 15.
Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
előadó: Szabados Ágnes
2012. február 13.
Baár–Madas Református Gimnázium
előadó: Riedel Miklós
2011. december 8.
Balassi Bálint Gimnázium
előadó: Wajand Judit
2011. december 7.
Petrik Lajos Vegyipari Szakközépiskola
előadó: Szalay Luca
2011. december 5.
Baár–Madas Református Gimnázium
előadó: Zsély István
2011. december 1.
budaörsi Illyés Gyula Gimnázium
előadó: Salma Imre
2011. november 29.
Kandó téri Általános Iskola
előadó: Róka András
2011. november 23.
NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
előadó: Perczel András
2011. november 23.
dunaújvárosi Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola
előadó: Riedel Miklós
2011. november 22.
kaposvári Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium és Általános Iskola
előadó: Perczel András
2011. november 22.
Nagy László Általános Iskola és Gimnázium
előadó: Turányi Tamás
2011. november 21.
százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola
előadó: Róka András
2011. november 12.
tatai Eötvös József Gimnázium, Öveges emlékverseny
előadó: Róka András
2011. november 12.
Veres Pálné Gimnázium
előadó: Hudecz Ferenc
2011. november 11.
bonyhádi Városháza
előadó: Perczel András
2011. november 10.
balassagyarmati Szent Imre Keresztény Általános Iskola és Gimnázium
előadók: Lagzi István, Mészáros Róbert (Földrajz-és Földtudományi Intézet)
2011. november 9.
Gazdagrét-Csikihegyek Általános Iskola
előadó: Róka András
2011. október 28.
Eötvös József Gimnázium
előadó: Riedel Miklós
2011. október 27.
váci Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium
előadók: Szalay Péter és Róka András
2011. október 13.
Szent László Gimnázium Természettudományos Önképzőkör
előadó: Szalay Péter
2011. október 4.
ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium
előadó: Perczel András
2011. szeptember 28.
Csontváry Általános és Alternatív Iskola
előadó: Szepes László
2011. szeptember 23.
ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola
előadó: Perczel András
2011. szeptember 6.
debreceni Svetits Gimnázium
előadó: Róka András
OTP Fáy András Alapítvány tudománynapi program 2011. május 13.
salgótarjáni Táncsics Mihály Közgazdasági Szakközépiskola
előadó: Turányi Tamás
2011. május 13. OTP Fáy András Alapítvány tudománynapi program
salgótarjáni Madách Imre Gimnázium és Szakközépiskola
előadó: Turányi Tamás
Tudástársadalom Alapítvány Lángész zárófesztivál 2011. május 11.
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
előadók: Róka András és Turányi Tamás
2011. május 10.
Kastélydombi Általános Iskola
előadó: Turányi Tamás
2011. április 20.
budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
előadó: Pasinszki Tibor
OTP Fáy András Alapítvány tudománynapi program
2011. április 19.
Fáy András Közlekedésgépészeti Szakközépiskola
előadó: Riedel Miklós
2011. április 18.
dunaújvárosi Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola
előadó: Riedel Miklós
2011. április 18.
ózdi József Attila Gimnázium, Szakközépiskola, Kollégium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
előadó: Turányi Tamás
2011. április 16.
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma
Református Középiskolák Országos Kémiaversenye
előadó: Dibó Gábor
OTP Fáy András Alapítvány tudománynapi program
2011. április 15.
siófoki Baross Gábor Közép- és Szakiskola
előadó: Riedel Miklós
2011. április 14.
Német Nemzetiségi Gimnázium
előadó: Fandel Richard
2011. április 12.
MTA Óvoda
előadó: Wajand Judit
2011. április 6.
Brunszvik Teréz Óvoda
előadó: Wajand Judit
2011. április 5.
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma
előadó: Róka András
2011. áprlis 1.
7. Pécsi Kémikus Diákszimpózium
előadó: Szepes László
2011. március 29.
Kincskereső Általános Iskola
előadó: Róka András
2011. március 28.
Csontváry Általános és Alternatív Iskola
előadó: Róka András
2011. március 25.
Budai Középiskola
előadó: Riedel Miklós
2011. március 22.
Babits Mihály Gimnázium
előadó: Jalsovszky István
2011. március 21.
érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
előadók: Baranyai András és Róka András
2011. március 12.
szekszárdi Garay János Gimnázium
előadó: Pasinszki Tibor
2011. március 9.
Szent István Gimnázium
előadó: Jalsovszky István
2011. február 28.
veszprémi Medgyaszay István Szakképző Iskola
előadó: Róka András
2011. január 19.
dunaújvárosi Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola
előadó: Riedel Miklós
2010. december 15.
kecskeméti Bolyai János Gimnázium
előadók: Láng Emma, Fandel Richárd
2010. december 11.
Veres Pálné Gimnázium
előadó: Turányi Tamás
2010. december 10.
pécsi Nagy Lajos Gimnázium
előadó: Eke Zsuzsanna
2010. november 23.
bajai Szent László középiskola
előadó: Riedel Miklós, kísérletezik: Hobinka Ildikó
2010. november 17.
csongrádi Batsányi János Gimnázium
előadó: Dibó Gábor
2010. november 16.
budaörsi Illyés Gyula Gimnázium
előadók: Salma Imre és Sebe István
2010. november 12.
Csontváry Általános és Alternatív Iskola
előadó: Szalay Roland
2010. november 11.
balassagyarmati Szent Imre Keresztény Általános Iskola és Gimnázium
előadók: Süvegh Károly, Szalai István
2010. október 29.
bonyhádi Petőfi Sándor
Evangélikus Gimnázium
előadó: Láng Győző
2010. október 20.
Csontváry Általános és Alternatív Iskola
előadó: Riedel Miklós
2010. szeptember 26.
Csontváry Általános és Alternatív Iskola
előadó: Eke Zsuzsanna
2010. augusztus 26.
szekszárdi Garay János Gimnázium
előadó: Nagy Sándor
2010. június 2.
békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
előadó: Róka András
2010. május 18.
Csontváry Általános és Alternatív Iskola
előadó: Róka András
Tudástársadalom Alapítvány Lángész program, fotó: Kiss Tamás
2010. május 12.
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Riedel Miklós: Fényforrások a petróleumlámpától a kompakt fénycsövekig, sőt tovább...
Tudástársadalom Alapítvány Lángész program 2010. áprlis 16.
Németh László Gimnázium
előadó: Wajand Judit
2010. április 15.
Jedlik Ányos Gimnázium
előadó: Wajand Judit
2010. április 9.
kaposvári Békevár Alapítvány
előadó: Pasinszki Tibor
2010. április 9.
kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
előadó: Pasinszki Tibor
2010. március 30.
dunaújvárosi Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola
előadó: Róka András
2010. március 29.
dunaújvárosi Rudas Közgazdasági Szakközépiskola
előadó: Róka András
2010. március 29.
dunaújvárosi Gárdonyi Géza Általános Iskola
előadó: Róka András
2010. március 26.
budaörsi Illyés Gyula Gimnázium
előadó: Rózsahegyi Márta
2010. március 24.
keszthelyi Vajda János Gimnázium
előadó: Gáspári Zoltán
2010. március 22.
ceglédi Unghváry László Kereskedelmi Szakközépiskola
előadó: Róka András
2010. március 19.
budakeszi Nagy Sándor József Gimnázium
előadók: Keszei Ernő és Pasinszki Tibor
2010. március 17.
dunaújvárosi Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola
előadó: Riedel Miklós
2010. március 12.
szekszárdi Garay János Gimnázium
előadó: Pasinszki Tibor
2010. március 4.
Katolikus Pedagógiai Szervezési és Továbbképzési Intézet
előadó: Rózsahegyi Márta
2010. január 22.
szombathelyi
Premontrei Gimnázium
TIT Kémikus Tehetséggondozó Szakkör
előadó: Riedel Miklós
2009. november 10.
csongrádi Bársony István Mezőgazdasági Szakközépiskola
előadó: Róka András
2009. november 6.
budapesti Szent Margit Gimnázium
előadók: Keszei Ernő és Pasinszki Tibor
2009. november 5.
budapesti
Ady Endre Gimnázium
előadó: Róka András
2009. november 3.
szegedi
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
előadók: Nagy Sándor és Róka András
2009. október 22.
bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
előadó: Róka András
2009. október 15.
debreceni Tóth Árpád Gimnázium
előadók: Szalay Péter és Czirók Ede
2009. október 8.
zalaegerszegi
Zrínyi Miklós Gimnázium
előadó: Szalay Péter
2009. április 27.
tolnai Sztárai Mihály Gimnázium
előadó: Pasinszki Tibor
2009. április 6.
esztergomi Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium
előadó: Magyarfalvi Gábor
2009. április 6.
dunaújvárosi Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola
előadók: Szalay Roland és Róka András
2009. március 27.
budaörsi Illyés Gyula Gimnázium
előadó: Rózsahegyi Márta
2009. március 12.
dabasi Táncsics Mihály Gimnázium
előadók: Róka András és Turányi Tamás